Slide #1 image

Vanilia

nowo otwarty i nowoczesny gabinet kosmetyczny . Zapraszamy

Dowiedz Się więcej

Slide #1 image

Nowości&Promocje

Odkryj nasze zimowe promocje i nowości !!

Przedłużanie rzęs tylko 119 PLN

Dowiedz Się więcej

Slide #3 image

Kosmetyki&Sprzęt

Pracujemy wyłączie na urządzeniach i preparatach renomowanych firm, które gwarantują najlepszą jakość oraz najwyższą i sprawdzoną skuteczność działania.

NextPrev

O nas

Gabinet kosmetyczny Vanilia istnieje na rynku od 2012 roku. Dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy udało nam się zdobyć liczne grono usatysfakcjonowanych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną. Już od początku swojej działalności nasz salon kosmetyczny kładzie zdecydowany nacisk na jakość świadczonych usług oraz miłą i fachową obsługę.

To co wyróżnia nasz salon kosmetyczny na tle konkurencji to miła i przyjazna atmosfera oraz pełen profesjonalizm. W tym unikalnym miejscu otoczonym życzliwą opieką, przy udziale specjalistów poznamy Twoje potrzeby i ustalimy indywidualny program zabiegów..

Od lat praca w salonie kosmetycznym niezmiennie pozostaje naszą pasją, dlatego też śledzimy najnowsze trendy. Dzięki temu jakość świadczonych przez nasz salon kosmetyczny usług stale pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Ponadto cały czas bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach przez co stale poszerzamy swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

W naszej pracy stawiamy na komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta.

Dzieki nowoczesnym i profesjonalnym kosmetykom sprawimy, że Twoja skóra będzie jedwabista, twarz piękna a dłonie zadbane. Indywidualne podejście do klienta jest Naszym priorytetem dlatego też staramy się aby każdy czuł sie u Nas wyjątkowo.

Nasi stali goście przekonali się już o Naszym profesjonaliźmie i miłej kameralnej atmosferze jaka panuje w Gabinecie Kosmetycznym Vanilia. Wszystkie Nasze zabiegi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych kosmetyków i urządzeń, renomowanych firm kosmetycznych.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z Naszej bogatej oferty, dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli zadowoleni z Naszych usług!!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą Ofertą

Elżbieta Górecka